Praktičtí lékaři

 

Praktičtí lékaři zajišťují komplexní preventivní i léčebnou péči svým zaregistrovaným pacientům – včetně očkování, vystavování zdravotních průkazů a zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel i k vystavení zbrojních průkazů, návrhů na lázeňské léčení, vyšetření pro Pražskou správu sociálního zabezpečení atd.

Současně provádějí i závodní preventivní péči (preventivní, vstupní i výstupní prohlídky, očkování zaměstnanců apod.) - zde spolupracují s týmem erudovaných odborných lékařů, kteří jsou vybaveni moderní lékařskou technikou a jejichž vyšetřovací a léčebné metody jsou v souladu s nejnovějšími poznatky současné medicíny.

 

PRAKTIČTÍ LÉKAŘI PRO DOSPĚLÉ:

Pokud navštěvujete praktického lékaře společnosti Mediclinic, navštivte prosím webové stránky společnosti Mediclinic,  www.mediclinic.cz , kde naleznete detailní informace o Vaší ambulanci, včetně kontaktů a aktuálních ordinačních hodin.

TISK STRÁNKY

Poliklinika Bioregena s.r.o.

Vajgarská 1141
198 00 Praha 9 - Kyje

tel.: viz.ordinace
e-mail: poliklinika@bioregena.cz

Kontaktujte mě

Nechejte se kontaktovat našimi odborníky. Je to snadné, stačí vybrat oblast Vašeho zájmu a zadat kontakt na Vás. Odborníci Vás budou v nejbližší možné době kontaktovat.