Laboratoř - svoz a výsledky

 

Odvoz odebraného materiálu z jednotlivých ordinací a doručování laboratorních výsledků pacientů provádíme na základě vzájemné dohody, abychom co nejlépe vyhověli potřebám lékařů. Svoz a doručování laboratorních výsledků provádíme ve vlastní režii. Do centrální laboratoře je dopraven veškerý biologický materiál předaný v těchto ordinacích. Na příjmovém oddělení laboratoře je biologický materiál roztříděn podle typu pro jednotlivé úseky a předán ihned ke zpracování.
Vytištěné laboratorní výsledky jsou předány lékařům prostřednictvím svozu následující svozový den. Statimová vyšetření zařazujeme ke zpracování přednostně a výsledky sdělujeme neprodleně telefonicky či faxem.

Lékařům nabízíme možnost zasílání výsledků jejich pacientů elektronickou cestou, a to dle domluvy s lékařem v různých formátech.

Smluvním partnerům zajišťujeme další doplňkové služby: např. likvidace infekčního odpadu, praní prádla, sterilizace nástrojů, dodávka vakcín z Lékárny Bioregena.

Vedoucí dopravy: p. Dvořák  +420 734 523 248

TISK STRÁNKY

Poliklinika Bioregena s.r.o.

Vajgarská 1141
198 00 Praha 9 - Kyje

tel.: viz.ordinace
e-mail: poliklinika@bioregena.cz

Kontaktujte mě

Nechejte se kontaktovat našimi odborníky. Je to snadné, stačí vybrat oblast Vašeho zájmu a zadat kontakt na Vás. Odborníci Vás budou v nejbližší možné době kontaktovat.