Laboratoř - samoplátci

 

Pokud si pacient hradí vyšetření sám, může si vybrat z následujících možností:

 1. Platba v hotovosti v ordinaci u lékaře
  Pacient složí peníze u lékaře v hotovosti. Lékař předá peníze v obálce spolu se vzorkem a žádankou řidiči, kterého na to upozorní. Stvrzenku o zaplacení obdrží lékař společně s výsledkem následující svozový den.
  Na žádance uveďte místo kódu pojišťovny interní kód "888", popř. výrazně vyznačte "PLATBA V HOTOVOSTI".

 2. Platba v hotovosti v odběrovém pracovišti
  Pacient využije k odběru některé z našich odběrových míst, kde zaplatí vyšetření a současně mu bude vystavena stvrzenka o zaplacení.

 3. Platba fakturou
  V tomto případě je vystavena faktura na adresu lékaře. Vzhledem k obtížné vymahatelnosti úhrady nelze zasílat faktury na adresu pacienta.
  Na žádance uveďte místo kódu pojišťovny interní kód "666", popř. výrazně vyznačte "PLATBA FAKTUROU".

Ve všech případech se cena stanovuje podle platného ceníku. Při nejasnosti cenu vyšetření včetně přídavných položek konzultujte v laboratoři.

Na žádance musí být uvedeno jméno pacienta (popř. rodné číslo), razítko odesílajícího lékaře a adresa plátce. Nemusí obsahovat diagnózu. U anonymních požadavku či pacientů bez rodného čísla uvádějte kvůli správné interpretaci výsledků rok narození a pohlaví.

TISK STRÁNKY

Poliklinika Bioregena s.r.o.

Vajgarská 1141
198 00 Praha 9 - Kyje

tel.: viz.ordinace
e-mail: poliklinika@bioregena.cz

Kontaktujte mě

Nechejte se kontaktovat našimi odborníky. Je to snadné, stačí vybrat oblast Vašeho zájmu a zadat kontakt na Vás. Odborníci Vás budou v nejbližší možné době kontaktovat.